ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ДЕВ’ЯТИХ КЛАСІВ ТА УЧНІВ ДЕСЯТИХ КЛАСІВ ШКІЛ!

Коледж оголошує прийом на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня  фахового молодшого бакалавра.

На навчання приймаються особи, які мають документ державного зразка про базову середню освіту (БСО).

Прийом здійснюється за результатами співбесіди (з української мови та математики).

Прийом на навчання здійснюється як за державним (регіональним) замовленням, так і за кошти фізичних або юридичних осіб.

Вступники реєструють заяви тільки в електронній формі (через електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua).

Реєстрація особистих електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 23 червня 2023 року.

Прийом заяв та документів починається 30 червня 2023 року.

Прийом заяв та документів закінчується о 18:00 год 13 липня.

Заява в електронній формі реєструється вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн та розглядається приймальною комісією коледжу.

З усіх питань щодо вступу до коледжу телефонуйте в приймальну комісію за номером (068) 477 08 15 (є VIBER) з понеділка по п’ятницю з 9 до 17.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ У 2023 РОЦІ БУДЕ РОЗМІЩЕНО НА САЙТІ КОЛЕДЖУ ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ ПРОЦЕДУРИ ЗАТВЕРДЖЕННЯ.

Випускники коледжу працевлаштовуються на підприємства транспортної галузі та продовжують навчання в університетах за скороченими програмами.