Meню
Державний вищий
навчальний заклад
«Харківський коледж
транспортних технологій»

Віртуальна бібліотека

Шановні студенти!

До вашої уваги надаємо чотири українських ресурси:

https://ukrclassic.com.ua

Саме тут Ви маєте можливість отримати вільний доступ до кращих творів класичної української літератури.

Вам необхідно всього лише в один клік обрати потрібного автора і перед Вами відкриється сторінка зі списком усіх необхідних матеріалів, що відносяться до автора. В цей список входять: біографії письменника (детальна і коротка); твори письменника, які можна читати прямо на сайті або ж скачати в різних форматах (.docx .fb2 .pdf .djvu) в один клік безкоштовно і без реєстрації, для читання на мобільному телефоні, планшеті, електронній книзі; скорочені твори та перекази – для економії часу або ж для повторення раніше прочитаного твору; аналіз і характеристики творів – завдяки яким ви зможете краще і швидше підготуватися до уроку або виконати домашнє завдання.

http://chtyvo.org.ua

Чтиво — це вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури. Розробники сайту максимально спростили навігацію сторінками, зробивши доступним пошук за іменем авторів, назвами та описами творів. Аби користуватися ресурсом, зовсім не обов’язково реєструватися – до бібліотеки можна заходити навіть анонімно.Метою діяльності даної е-бібліотеки є поширення і популяризація україномовних творів серед читачів.

https://www.ukrlib.com.ua

УкрЛіб — скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). Метою створення цього сайту було зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.

http://lucl.kiev.ua

Публічна бібліотека міста Києва ім. Лесі Українки. На цьому сайті є окрема рубрика «Електронна бібліотека», де за алфавітним каталогом можна знайти безліч книг із галузевої та художньої літератури.

Завдання з навчальної дисципліни Історія України для всіх напрямків підготовки

Електронні підручники для 11 класу

Електронні підручники для 10 класу

Підручники з дисципліни Електричні мережі

Підручники з дисципліни Електротехніка

Методичний посібник ПР Контактна мережа

Методичні матеріали з Архівознавства

Завдання з Соціології для І курсу

Завдання з Історії України для І курсу

Контрольна робота з Фізики (Річна)